Висока якість

Наші меблі характерні найкращою якістю
Матеріали
Ви питаєте яка ціна меблів, від чого залежить?
 -В наш час в період стрімкого розвитку технологій дуже важко зробити правильний вибір купуючи речі, які на перший погляд подібні, але насправді відрізняються якістю матеріалів та типом фурнітури, яка в першу чергу вирізняє виріб з посеред інших виробів. Це типи стяжок, якими зібрані меблі, типи ручок, ніжок, направляючих для ящиків усе це та багато іншого формують, як ціну так і термін життя меблів.
 Якщо меблі виготовляються за індивідуальним проектом та розмірами це також впливає на особливості в конструкції, що немало важливо під час прорахунку виробу, а також досвіт роботи фахівців. Саме комплектуючі та професійний підхід визначають якість і ціну меблів. 
 
Від чого залежить якість фурнітури?
- Уся фурнітура дуже подібна і однотипна по різних виробниках, але по якості відрізняється. Визначити одразу де яка фурнітура звичайному покупцю важко, але всеж таки можна, пройшовшись по магазинах попробувавши та розпитавши про виробників Ви дізнаєтесь багато про якість. 
                    Дуже якісна фурнітура виробляється у Австрії, Німетчині, Данії, Італії виробників з цих країн також можна поділити на класи Преміум та Люкс.   
Для порівняння можна взяти автомобіль. Наприклад іпортного виробника такого як мерседес та жигулі, на перший погляд обидва автомобілі, але якщо покористуватись певний час машиною жигулі, яка набагато комфортніша та надійна за ряд багатьох автомобілів вітчизняного автопрому, та, коли пересісти на автомобіль мерседес відчуття комфорту відразу відчувається, а надійності покаже час. 
Так і ми йдемо по принципу робити меблі, які б коштували, як жигулі та служили, як мерседес.
Ми не настільки багаті аби купувати дешеві речі!
 
 
Плитні матеріали
В нашому виробництві використовується ЛДСП різних відомих виробників як у Європі так і України. Колір плити та виробник підбираються індивідуально до кожного клієнта, що дає можливість визначити оптимальну ціну. 
 
Дзеркало
Ми використовуємо тільки якісне дзеркало європейських виробників.
 
Скло
На перший погляд нічого особливого в прозорому склі немає, але варто його пофарбувати,чи то в один колір, чи зкомбінувати кілька кольорів і на Ваших очах з'являється абсолютно новий вид оздоблення .
 
 
Фасади з алюмінієвоо профілю різного типу рамки.
Широкий вибір алюмінієвих профілів для фасаду задовільнить усі смаки.
 
МДФ фарбовані-фасади
вкриті поліуритановою фарбою, яка захищена шаром лаку. Кольорова гама підбирається по каталогу RAL. 
 
МДФ пластикові фасади
покриті міцним пластиком з глянцевою або матовою поверхнею. 
 
МДФ рамочні фасади
виконані з рамочного профілю покритого пластиковою плівкою, яка забезпечує захист від попадання вологи. У якості всавки у профіль використовується також панель мдф товщиною 8мм покрита пластиковою плівкою, яка по тону співпадає з тоном рамки. Асортимент видів рамок та кольору дає свободу по створенню вишуканого дизайну.  
 
Торці

Торці на меблях обробляються пластиковою кромкою товщиною 0,6мм, 1,0мм та 2,0мм, що в певній мірі забезпечує надійний захист торців дсп.

 

 


Та сторона